Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Wykaz pracowników MGOPS

Pracownicy e-mail Dział numery telefonów
Katarzyna Jureko katarzynajureko@mgopsndg.pl Dyrektor -
Urszula Inczewska u.inczewska@mgopsndg.pl Z-ca Dyrektora  
Ewelina Purcelewska
Małgorzata Krajcarz
e.purcelewska@mgopsndg.pl
m.krajcarz@mgopsndg.pl
Pracownicy Socjalni 55 506 55 46
533 325 718 Krajcarz Małgorzata
533 325 706 Purcelewska Ewelina

Barbara Szmit- kierownik działu

Agnieszka Wdowicz

Mariusz Zawadziński

b.szmit@mgopsndg.pl

a.wdowicz@mgopsndg.pl

m.zawadzinski@mgopsndg.pl

Dział Wsparcia Finansowego Rodzin

Tel . 533 329 932 Barbara Szmit
55 506 55 37

55 505 55 44
  

Jolanta Reszczyńska j.reszczyńska@mgopsndg.pl Pomoc mieszkaniowa 55 506 55 34
Ewa Karaś e.karas@mgopsndg.pl Fundusz Alimentacyjny 55 506 55 44

Joanna Mikos

Iwona Winiarska

Patrycja Konert

j.mikos@mgopsndg.pl

i.winiarska@mgopsndg.pl

p.konert@mgopsndg.pl

Asystenci Rodziny  

55 506 55 38
533 329 934 Joanna Mikos
533 329 939 Iwona Winiarska

533 325 770  Patrycja Konert

Aneta Kowalkowska
Izabela Jurczak- kierownik
sekretariat@mgopsndg.pl
i.jurczak@mgopsndg.pl
Sekretariat i kadry 55 506 55 31
fax 55 506 55 41
533 329 930 Izabela Jurczak
Grażyna Sujecka-Ruła - Radca Prawny grazyna.sujecka.rula@gmail.com  Prawnik 55 506 55 45

Patrycja Smug
Joanna Krawczyk
Nikola Maciejewska

p.smug@mgopsndg.pl

j.krawczyk@mgopsndg.pl

n.maciejewska@mgopsndg.pl

 

 

Dział Świadczeń Pomocy i Usług Opiekuńczych 55 506 55 36
533 325 702
Ignacy Hadała  i.hadala@mgopsndg.pl  Psycholog  533 325 727 

Dariusz Gogola

Anna Jankowska

Magdalena Mysza

 

d.gogola@mgopsndg.p

a.jankowska@mgopsndg.pl

m.mysza@mgopsndg.pl

 

Pracownicy socjalni

55 506 55 35

660 616 466 Dariusz Gogola
533 325 769 Anna Jankowska 
533 325 771 Magdalena Mysza

 

55 506 55 35

Kinga Osemek

Żaneta Kościak

Marta Górnicz

k.osemek@mgopsndg.pl

z.kosciak@mgopsndg.pl

m.gornicz@mgopsndg.pl

Pracownik socjalny

Pracownik socjalny

533 329 931 Kinga Osemek

533 329 937 Marta Górnicz

533 325 731 Żaneta Kościak

 

Anna Gutowska

a.gutowska@mgopsndg.pl

pracownik socjalny 

Żuławski Klub Seniora

533 325 723

 

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.