Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Gdańskim

KONTAKT

Nr

 

Pokoju

Pracownicy

e-mail

Dział

numery telefonów

 

12

Katarzyna Jureko

katarzynajureko@mgopsndg.pl

Dyrektor

-

11

Urszula Inczewska

u.inczewska@mgopsndg.pl

Z-ca Dyrektora

 

1

Anna Jankowska

 

Monika Dworecka

a.jankowska@mgopsndg.pl

 

m.dworecka@mgopsndg.pl

Pracownicy socjalni

55 506 55 35

533 325 706

533 325 771

8

Wioletta Kwiatkowska

 

Małgorzata Krajcarz

w.kwiatkowska@mgopsndg.pl

 

m.krajcarz@mgopsndg.pl

Pracownicy Socjalni

55 506 55 40

533 329 937 

533 325 718

5

Katarzyna Koćko

Sylwia Bartnicka- kierownik działu

Patrycja Kruczkowska

Ewa Słowik

Barbara Pałubicka

k.kocko@mgopsndg.pl

s.bartnicka@mgopsndg.pl

p.potucha@mgopsndg.pl

e.slowik@mgopsndg.pl

b.palubicka@mgopsndg.pl

Dział Wsparcia Finansowego Rodzin

 

 

55 506 55 37

55 506 55 44

55 506 55 39

55 506 55 34

 

 

5 Jolanta Reszczyńska j.reszczyńska@mgopsndg.pl Pomoc mieszkaniowa 55 506 55 34

5

Ewa Karaś

e.karas@mgopsndg.pl

Fundusz Alimentacyjny

55 506 55 37

2-3

Joanna Mikos

Iwona Winiarska

Natalia Urbanowicz

 

j.mikos@mgopsndg.pl

zespolinterdyscyplinarny@mgopsndg.pl

i.winiarska@mgopsndg.pl

n.urbanowicz@mgopsndg.p

 

Asystenci Rodziny  

55 506 55 38

533 329 934

533 329 939

533 325 769

 

10

Aneta Kowalkowska

Izabela Jurczak- kierownik

sekretariat@mgopsndg.pl

 

i.jurczak@mgopsndg.pl

Sekretariat
i kadry

55 506 55 31 fax 5550655 41

533 329 930

9

Grażyna Sujecka-Ruła                                  

- Radca Prawny

 

 

grazyna.sujecka.rula@gmail.com

 

 

55 506 55 45

14

Patrycja Smug

 

Joanna Krawczyk

Dariusz Gogola

p.smug@mgopsndg.pl

 

j.krawczyk@mgopsndg.pl

d.gogola@mgopsndg.pl

Dział Świadczeń Pomocy

i Usług Opiekuńczych

55 506 55 36

533 325 702

7

Ignacy Hadała

 

i.hadala@mgopsndg.pl

 

Psycholog

 

533 325 727

 

6

Gabriela Kaczyńska

 

Anna Gutowska

g.kaczynska@mgopsndg.pl

 

a.gutowska@mgopsndg.pl

Pracownicy socjalni

55 506 55 46

533 325 770

 

533 325 723

4

Joanna Kowalczuk

 

Agnieszka Kuczek

 

 j.kowalczuka@mgopsndg.pl

 

a.kuczek@mgopsndg.pl

 

Koordynator pracowników socjalnych

Pracownik socjalny

533 329 931

55 506 55 43

533 325 731

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowym Dworze Gdańskim informuje, że wstrzymuje bezpośrednią obsługę interesantów do odwołania.  Wnioski do tut. Ośrodka można składać za pośrednictwem kanałów teleinformatycznych, maila sekretariat@mgopsndg.pl, faksem, poprzez ePuap

Pracownicy i działy obsługują klientów pod numerami telefonów

 

Sekretariat : tel 55 506 55 31

                     tel: 55 247 22 39

fax:               tel : 55 506 55 41

 

Pracownicy socjalni:

Dworecka Monika  tel: 533 329 771

Piórkowska Bożena  tel: 533 325 769

Krajcarz Małgorzata 55 506 55 40 lub 533 325 718

Kuczek Agnieszka 55 506 55 43 lub 533 325 731

Gutowska Anna  55 506 55 46 lub 533 325 723

Kaczyńska Gabriela  533 325 770

 

Asystenci Rodzin:

Mikos Joanna  tel 533 329 934

Winarska Iwona  tel 533 329 936

Kwiatkowska Wioleta tel 533 329 937

 

Dział Wspracia Finansowego Rodzin:

 tel : 55 506 55 37

 tel: 533 329 932

 

Dział Pomocy i Usług:

 tel 533 329 930

tel: 55 506  55 36

 

 

 

Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Spolecznej w Nowym Dworze Gdańskim informuje, że z dniem 08.02.2021 otwiera punkt przyjmowania i wydawania wniosków  dotyczących świadczeń rodzinnych , wychowawczych,  pielęgnacyjnych, dodatkow mieszkaniowych ,funduszu alimentacyjnego oraz świadczeń z pomocy spolecznej.

Punkt będzie otwarty w poniedziałek, wtorek, czwartek, do  w godzinach od 8.00 do 15.00,  w środkę w godzinach od 8.00 do 16.00, w piątek w godzinach od 8.00 do 14.00.

 

 

 

 

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2021
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Imieniny